O nas

Start > O nas

Szanowni Państwo

Serdecznie witamy na stronie firmy Hammer i zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Nasza Firma specjalizuje się w wykonywaniu ogrodzeń, bram, balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, a także mebli. Realizujemy zamówienia specjalne, oryginalne i niespotykane projekty, powstałe w jednym egzemplarzu, na potrzeby szczególnego, nietypowego miejsca.
Wysoki kunszt i oryginalność naszych rozwiązań znane są w kraju i za granicą. Oferujemy Państwu kompleksową i fachową obsługę w zakresie projektowania i doradztwa. Dla Państwa wygody proponujemy spotkanie w miejscu zamieszkania. Nasi projektanci doradzą Państwu najlepsze rozwiązania i pokażą przykłady wcześniejszych realizacji. Zapewniamy transport i montaż gotowego zamówienia na terenie kraju i poza granicami.

Wszystkie nasze wyroby są najwyższej jakości. Ocynkowane ogniowo oraz pomalowane proszkowo na dowolny kolor. Podwójne zabezpieczenie antykorozyjne tzw. Duplex system zapewnia trwałość naszych produktów.

Współpraca z nami

Mamy nadzieję, że produkty jakie oferujemy będą w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów, a jakość i solidność będą dodatkowym atutem, który zadecyduje o wyborze naszej firmy.

Z wyrazami szacunku
Hammer Team